About - Rotex BHP

O nas

Dowiedz się kim jesteśmy

Sklep rotex bhp to prawie 30 lat doświadczenia na rynku artykułów bhp i bezpieczeństwa w pracy. Realizujemy zarówno zamówienia w sprzedaży detalicznej jak i hurtowej, służąc również stałym zaopatrzeniem firmom budowlanym i zakładom produkcyjnym. Na naszych półkach znajdziesz szeroki asortyment takich produktów jak odzież robocza, buty robocze, rękawice, kaski i wszystkie inne elementy ochrony osobistej w pracy, zaraz obok znaków czy np. sprzętu do pracy na wysokości.
Dokładne określenie potrzeb naszych klientów, jest według nas podstawą udanych zakupów, więc we współpracy z naszymi kontrahentami stawiamy na bezpośredni kontakt, a otwartość jest naszym główny wyróżnikiem na rynku.

sklep rotex bhp

Nasz Zespół

Działając na rynku od kilkudziesięciu lat zebraliśmy ogromne doświadczenie i wiedzę w dziedzinie artykułów bhp. Pozwól nam się nimi podzielić! Chętnie odpowiemy na każde specjalistyczne pytanie i pomożemy odpowiednio dobrać elementy ochrony osobistej, aby nie tylko spełniły wymagane normy, ale też zapewniały komfort pracy i służyły jak najdłużej.

pracownik

Roman Drozd

CEO

pracownik

Aneta Polewka

Specjalista ds. sprzedaży

pracownik

Michał Drozd

Obługa techniczna

Obserwuj

CZOŁOWI PRODUCENCI

Wybieraj spośród sprawdzonych produktów najlepszych polskich i światowych producentów

NAJLEPSZA JAKOŚĆ

Dopasuj ubranie robocze do każdego rodzaju sylwetki

CYKLICZNE PROMOCJE

Korzystaj z najnowszych promocji i szerokiego wyboru produków w najlepszych cenach

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Kupuj i płać bezpiecznie kartą lub przelewem z PayU