Nasz Poradnik BHP Rotex. Czas na bloga! - Rotex BHP
asortyment-poradnik-bhp

Nasz Poradnik BHP Rotex. Czas na bloga!

rotexbhp-logo1-b

Poradnik BHP Rotex

Przedstawiamy nasz Poradnik BHP Rotex. Od dzisiaj na rotex-bhp.pl będziemy dzielić się z Wami informacjami z branży BHP. Nowości, normy i zastosowanie konkretnych modeli do poszczególnych prac. Mamy mnóstwo doświadczeń naszych i mnóstwo opinii naszych klientów, którymi chętnie się z wami podzielimy. Wszystko po to, żeby wasze zakupy były świadome, a nasze produkty służyły wam jak najlepiej. Praca w warsztacie szlifierskim, układanie kostki brukowej czy prace ogrodowe. Do każdego zajęcia sprawdzą się inne rozwiązania, materiały i typy produktów. Naszą rolą jest pomóc wam zorientować się szerokiej ofercie i wybrać to co jest wam faktycznie potrzebne. Chętnie odpowiemy również na wasze pytania. Dlatego nie krępujcie się zostawiać komentarzy pod naszymi postami.

asortyment - poradnik bhp

Ubrania robocze i ochrona ciała

Na półkach naszego sklepu stacjonarnego przy ul. Zakopiańskiej 34 znajdziecie wszystkich czołowych producentów ubrań roboczych z polskiego rynku. Jesteśmy małopolskim dystrybutorem ubrań Polstar produkujących takie marki jak SEVEN KINGS czy BRIXTON. Dodatkowo znajdziecie u nas produkty takich producentów jak REIS, Consorte, Zephyr, Industrial Starter, PortWest czy Cerva i takie marki jak Leber-Hollman, ISSA. Co więcej jeszcze więcej produktów znajdziecie na naszym sklepie internetowym gdzie przygotowaliśmy pełny przegląd naszej oferty detalicznej.
Poza ubraniami oczywiście znajdziecie u nas również maski przeciwpyłowe, rękawice robocze, kaski ochronne, gogle i sprzęt do pracy na wysokości. Natomiast producenci tacy jak 3M, Protekt czy IRudek zapewnią wam najwyższą jakość ochrony przy pracy.

obuwie - poradnik bhp

Obuwie robocze – trzewiki i półbuty w poradniku BHP Rotex

Zdajemy sobie sprawę jak dużą ofertę butów roboczych znajduje się w internecie. Tylko na naszym sklepie internetowym znajdziecie obuwie bhp marki BETA, BEARFIELD, DUNLOP, URGENT, ZEPHYR, ISSA , DeltaPlus czy Procera. Dodając do tego, że każdy producent ma przynajmniej kilkanaście modeli butów doskonale rozumiemy, że nie mając rozeznania w ofercie ciężko jest znaleźć coś pasującego do waszych wymagań. Stąd mamy nadzieję, że krótki przegląd dostępnych norm i zastosowań pomoże wam w świadomych zakupach obuwia dopasowanego do waszej stopy. Czy też wymagań wykonawcy budowy, na której pracujecie.
O tym właśnie chcemy pisać w naszych kolejnych publikacjach z nadzieją, że każde kolejne zamówienie będzie wam przychodzić łatwiej i sprawniej.

Dla profesjonalisty i domorosłego majsterkowicza

W naszym Poradniku będziemy pisać zarówno tym, w których ogrodniczkach wygodnie będzie klęknąć nad przydomową rabatką jak i o ilości kilonewtonów działających na podnosek buta w normie S3. Chcemy dać garść informacji każdemu, kto korzysta z naszych produktów. Niezależnie od tego czy jest profesjonalistą z wieloletnim doświadczeniem czy potrzebuje spodni do majsterkowania w garażu. Możecie się więc spodziewać wpisów specjalistycznych jak i wiedzy podstawowej. Obiecujemy zaspokoić ciekawość każdego z was, a jeśli odpowiedzi na swoje pytania nie znajdziecie tutaj zachęcamy do bezpośredniego kontaktu tutaj.
Do zobaczenia w następnych wpisach!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *